O mnieCześć! 


Jestem Ola. Odkąd pamiętam fascynowały mnie zwierzaki i jakieś niepojęte siły przyciągały mnie do nich, a czasy, których nie pamiętam zostały uwiecznione na zdjęciach i chyba nie muszę mówić, że zadziwiająco często obok mnie znajdywały się koty i psy? Przez mój dom przewinęło się sporo żyjątek, zaczęło się niewinnie od królika, potem był kot, rybki, kanarki, zeberka i papuga falista. Mimo tylu dzikich przyjaciół zawsze mi czegoś brakowało, tym brakującym ogniwem nie była zdana matura z biologii i chemii na 100%, a pies! W końcu po wielu latach marzenia o psie mój tata przyprowadził Czesię, niby pudelka ;). Jednakże nie był to mój pies w 100% i dalej marzyłam o takim, z którym będę mogła chodzić na długie spacery, ćwiczyć sztuczki i trenować frisbee. Jakiś cud się zadział i puff pojawił się mały wredny Kibson, który spełnił wszystkie moje najśmielsze marzenia ♥.


Aktualnie mieszkam z Kibą w Warszawie i studiuję Hodowlę i Ochronę Zwierząt Towarzyszących i Dzikich na SGGW. Poza zwierzakami moją drugą miłością jest fotografia, szczególnie ta ukazująca zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Marzy mi się możliwość wyjazdu na Grenlandię, Alaskę i Islandię  żeby móc tam obserwować dziko żyjące zwierzaki.
Słucham rocku i metalu, wiecie, to jest dopiero prawdziwa muzyka! Z kolei mam uczulenie na disco polo, rapy i inne pochodne, gdy to słyszę moje uszy krwawią, dlatego tradycyjnym imprezom mówię stanowcze raczej nie.


BLOG
Bloga ostatecznie założyłam w kwietniu 2013 roku, ciekawostką jest że nie był on wcale taki pierwszy, ale nie ma co wracać do starych czasów. Jego pierwotnym założeniem było zapisywanie ulotnych chwil z życia z Kibą i Czesią, w pewnym momencie doszły też recenzje z racji mojego maniactwa i relacje z zawodów i seminariów, w których uczestniczymy i staram się zachować tą pierwotną formę. Więcej o naszych początkach w blogosferze w poście 'Geneza'.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz