Chersi

Imię: Chersi
Płeć: suka
Data urodzenia: 20 marca 2010r.
Wzrost: 46 cm
Waga: 17 kg

Chersi jest pierwszym psem w mojej rodzinie. Po kilku latach błagania rodziców o psa u znajomego mojego taty urodziły się szczeniaczki po pudlu średnim. Długo nie musiałam się zastanawiać i od razu odpowiedziałam twierdząco na pytanie czy chcę pudelka. Pudelek urósł i już w niczym go nie przypomina :). Wiedzę o psach wtedy czerpałam wyłącznie z internetu i gazet, mój wiek nie pozwolił na prawdziwe wychowanie psa, a rodzice też tego nie zrobili. Na początku borykałyśmy się z agresją do psów spowodowaną brakiem socjalizacji, ale dość szybko udało nam się z tego wyjść i Czenia stała się przyjaciółką całego świata. 
Nadpobudliwa, wieczny szczeniak, cały czas ma pstro w głowie i uśmiechnięty ryjek. Na spacerach gdy się zmęczy chodzi krok w krok za mną depcząc mnie po piętach. Ma bzika na punkcie piłek, najchętniej przywłaszczyłaby sobie piłki całego świata. Mały kudłaty złodziej, przy niej lepiej pilnować swojego plecaka czy torby :P.
Chersi wiedzie sobie spokojne życie prawie wiejskiego burka, czasami biega przy rowerze, łapie piłeczki i maltretuje nieopatrznie pozostawione zabawki.

3 komentarze:

  1. Wygląda tutaj jak Kiba , gdzie się podziała ta kupa sierści ? :)
    swiatmoichzwierzaków.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetne zdjęcie, tak naturalnie wyszła :)

    http://sara-szkocka-ksiezniczka-collie.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń