01 stycznia, 2018

2017- rokiem spełnionych marzeń, 2018-...?


Kolejny rok z kudłatą paskudką dobiegł końca. W podsumowaniu 2016 roku życzyłam sobie, żeby był on choć tak dobry jak ten miniony, ale rzeczywistość znacznie przyćmiła oczekiwania. 

2017 rok śmiało mogę nazwać rokiem spełnionych marzeń, już w styczniu spełniłam najmniejsze podczas zimowej sesji zdjęciowej w wykonaniu White Eyed Husky, dzięki niej do dziś rozkoszuję się wspaniałymi fotkami w śnieżnej scenerii i tak jakoś szybciej się pogodziłam z pogodą panującą za oknem. Wiosną nastał czas debiutów na zawodach agility w Dąbrówce (klik) i frisbee na Dog Games Spring (klik), wtedy jeszcze nie wiedziałam, że wystartujemy także w późniejszym czasie na Latających Psach w Gdyni i w Warszawie oraz na Dog Gams Fall, mój mały słodki gnomik tak mocno się starał, żebym była szczęśliwa i jestem jej za to bardzo wdzięczna ❤. Wakacje rozpoczęłyśmy na obozie Agility i Obedience z Agnieszką Ostromecką i Klaudią Szymańską. O psim obozie marzyłam odkąd mam Kibulę i w końcu się udało- kolejne marzenie odhaczone dzięki mojej silnej woli zbierania każdego grosza, ale nie udałoby się dzięki Ewie. Poznałam tam wspaniałych ludzi i spędziłam super czas, podczas odjazdu nawet się rozkleiłam, co nigdy wcześniej mi się nie zdarzało, ale to tylko dowód genialnej rodzinnej atmosfery tam panującej. Zdobyłyśmy też pierwszy pucharek i medal, co prawda za udział w pokazie sztuczek, ale kto by się czepiał szczegółów :D. Ze spraw szkoleniowych dostałam diagnozę i lekarstwo na moje backhandy na seminarium z Agnieszką Bałabuch i Rafałem Grabowskim. W tym roku udało nam się też odwiedzić Tatry oraz kochane morze, zaliczyłyśmy pierwszy spływ kajakowy i na pewno nie ostatni. Na koniec roku oficjalnie zostałyśmy z Kibą warszawskimi słoikami :D.


Żegnaj 2017! Witaj 2018, czas na nowe przygody i mam nadzieję na spełnienie mojego największego marzenia, choć nie będzie łatwo :).
Szczęśliwego Nowego Roku drodzy czytelnicy, niech obfituje w same dobre wspomnienia, wszystko jest w waszych rękach!

8 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Hodowlę i Ochronę Zwierząt Towarzyszących i Dzikich :D

   Usuń
  2. Może stworzysz jakiś osobny post na ten temat po 1 roku, albo po dłuższym czasie nauki? :D

   Usuń
 2. Było u Was ciekawie :). Kciuki za to żeby 2018 był jeszcze lepszy!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje wszystkich sukcesów odniesionych w 2017 i życzę jeszcze więcej ich w 2018! Szczęśliwego Nowego Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje sukcesów ! :) Życzę aby rok 2018 był lepszy i żeby więcej marzeń zostało spełnionych ! :)
  Pozdrawiam i Szczęśliwego Nowego Roku, Złoty Pies

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję sukcesów i życzę, żeby w tym roku było ich jeszcze więcej! :)

  OdpowiedzUsuń