02 czerwca, 2017

Test przysmaków Mr Doo

Miesiąc temu sklep internetowy KrakVet ponownie zawierzył nam jeden ze swoich produktów do przetestowania za co serdecznie dziękuję. Tym razem są to naturalne smakołyki firmy Mr Doo. Szczerze mówiąc wcześniej o nich nie słyszałam, więc tym bardziej ucieszyłam się z możliwości ich sprawdzenia. KrakVet stanął na wysokości zadania i przysłał nam aż 10 paczek po 80 gram każda zawierające przysmaki w 7 wariantach smakowych. Kiba była w istnym raju i nie zamierzała się z nikim nimi dzielić :D.


Producent Mr Doo zapewnia o pysznym smaku i niepowtarzalnej recepturze smakołyków, dzięki czemu przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym koneserom. Trudno się z tym nie zgodzić, bo niewielki odsetek psów jest w stanie oprzeć się smakołykom składającym się w ponad 96% z mięsa. Dodatkowo nie zawierają sztucznych barwników ani ulepszaczy smaku. Ich kolejnym atutem jest przezroczyste opakowanie, przez które od razu widać z czym mamy do czynienia. Po oderwaniu etykietki ukazuje się nam strunowe zamknięcie, dzięki czemu smakołyki dłużej zachowują świeżość i są bardzo wygodne w użytkowaniu.


Przysmaki Mr Doo występują w 7 wariantach smakowych opierających się głównie na mięsie kurczaka, kaczki i dorsza. Wyróżniamy:

- Mr Doo naturalny przysmak dla psa z kurczakiem i serem
- Mr Doo naturalny przysmak dla psa z kurczakiem i dorszem
- Mr Doo naturalny przysmak dla psa z kawałkami kurczaka
- Mr Doo naturalny przysmak dla psa o smaku kurczaka
- Mr Doo naturalny przysmak dla psa kości z kurczakiem
- Mr Doo naturalny przysmak dla psa z piersią kaczki
- Mr Doo naturalny przysmak dla psa z kawałkami kaczki

Skład w większości smaków przedstawia się następująco: kurczak/ kaczka 96,8%, sól 0,2%, gliceryna 1,5%, sorbitol 1,5%, a w przypadku wersji mieszanej: kurczak 52,3%; dorsz 41,5%, sól 0.2%; skrobia 2%, gliceryna 2%; sorbitol 2%.


Pierwsze testy przeprowadziłyśmy w bojowych warunkach zawodów Dog Games Spring. Kiba jest ogromnym łasuchem lecz na byle co nie zwraca uwagi, a dzięki kawałkom mięcha w przeciągu kilku sekund wszystko przestało się dla niej liczyć, byłam tylko ja i żarcie. To oznacza tylko jedno- test smakowitości zdany pomyślnie na szóstkę z plusem :). 
Przysmaki można wykorzystać do wypełniania zabawek oraz sesji treningowych. Część z nich jest miękka i łatwo można ją podzielić rękoma, natomiast już przy kawałkach kurczaka niezbędne są nożyczki lub nożyk. Kości z kurczakiem są najtwardsze, lecz przy odrobinie samozaparcia możliwe jest ich przełamanie na pół.


Kiba oszalała na punkcie Mr Doo i wszystkie paczki w szybkim tempie zostały opróżnione. Ciężko mi określić, który smak najbardziej przypadł jej do gustu, bo na widok każdego z nich meldowała się przy nodze w pełnej gotowości. Najważniejsze jest jednak to, że w trakcie testowania nie wystąpiły rewolucje żołądkowe.  
Cena za paczkę takich pyszności to 11,80zł, czyli całkiem standardowo porównując do podobnych wyrobów innych firm. Możecie je zakupić w sklepie KrakVet pod tym linkiem: http://www.krakvet.pl/mrdoo-m-227.html. Z Kibą bardzo polecamy :).

4 komentarze:

 1. Bardzo fajny skład mają te smaczki! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne te smaczki :D Podobne do tych, które wcześniej również do testów były rozdawane przez sklep Krakvet, a że mojemu bardzo one posmakowały, to chyba wezmę na próbę kilka paczek tych smaków :D

  http://z-zycia-owczarka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mr Doo i Nature Snack mają podobne składy i wyglądają identycznie, podejrzewam że różnią się tylko opakowaniem i miejscem wyprodukowania :D.

   Usuń
 3. U nas Mr Doo sprawdziły się równie rewelacyjnie! Goya za nimi szalała podczas każdego treningu i spaceru. Podobnie jak u Was - wtedy liczyłam się tylko ja...i żarcie :P

  OdpowiedzUsuń