21 maja, 2016

Mini trening agility

Nadal czekamy na własne przeszkody, ponoć mają być w tym tygodniu- zobaczymy. Dzisiaj skorzystałyśmy z hopeczek i slalomu Julity, ostatni raz Kiba widziała przeszkody pod koniec lutego, od tego czasu troszkę czasu minęło, a gnomik zdążył zapomnieć pewnych rzeczy ;). Ciasne skręty przestały w ogóle istnieć, outy kuleją ALE slalom uczony na grubych palikach z wybiegu dla psów pozostał i młoda całkiem fajnie sobie radziła z nowym, który jest 3 razy dłuższy. W poniedziałek lecę po słupki do pastucha i zaczynamy porządnie slalom, tym razem nie za rączką, a metodą 2x2.
Jeszcze się pochwalę, że od dłuższego czasu nie zarejestrowano ganiania rowerzystów, a dzisiaj okazji do tego było multum. Albo pies mi się naprawił albo szelki z warsaw doga mają na nią wspaniały wpływ :D.

6 komentarzy:

 1. Szale są prześwietne! U nas ciasne skręty też nie szły, ale później jakoś się naprawiły :) Jeśli chodzi o slalom to my również działamy metodą 2x2 i pomału jakoś idzie do przodu i chyba również muszę zaopatrzyć się w słupki do pastucha i przedłużyć troszkę nasz dotychczasowy slalomik.

  Powodzenia w dalszych treningach i oby przeszkody pojawiły się jak najszybciej! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda, że nie ma filmiku :C
  My dzisiaj też po mini adżilitkach :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ojejku jak bardzo bym chciała aby Bonus choć raz przebiegł się po prawdziwym torze. Piękne zdjęcia - jak zawsze ;) Slalom jest chyba najłatwiejszy w agility, a przynajmniej mój pies nigdy nie miał z nim problemu, gorzej było z innymi przeszkodami bo niektóre były "straszne", pies zachowywał się jakby zobaczył ducha.

  Pozdrawiamy
  Biały Krukk

  OdpowiedzUsuń
 4. Posiadamy własny tor, ale jestem takim niedorozwitkiem, że nie potrafię ogarnąć siebie, toru, psa i moich koślawych nóg. :D
  Podziel się zdjęciami nowego toru! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. My od marca planujemy zacząć agilitki (mamy taką samą hopkę :)), ale coś nam nie idzie. Albo mało czasu, albo z głowy wyleci, albo chęci brak. Już choćby teraz mogłabym się za to zabrać, ale też nie ma czasu :/

  OdpowiedzUsuń
 6. Super zdjęcia! Bardzo ładnie Kibie w tych szelkach :)

  OdpowiedzUsuń