09 sierpnia, 2013

Upał...

Ostatnie dni były chyba trudne dla każdego, upał lał się dosłownie z nieba. Na spacery chodziłyśmy tylko nocą, bo wtedy chłodniej. Ale teraz ma być już tylko lepiej, nawet dzisiaj odczuwam różnicę, zimny wiatr, pogoda idealna. No może jeszcze trochę za ciepło :D. Ale właśnie dzisiaj poszłyśmy wreszcie na dłuższy spacer. Odniosłam swój mały sukces, gdyż Kiba już chodzi przy nodze na spacerze jeśli tego od niej chcę, a w nagrodę może sobie węszyć :).Otóż na tym spacerze usłyszałam jak pewna pani mówi do swojego dziecka cyt.nie podchodź do tego pieska, bo cię ugryzie. Aż mnie korciło, żeby odpowiedzieć jej, żeby ją przypadkiem nie ugryzł. Ludzie wmawiają swoim dzieciom, że każdy pies to potencjalne niebezpieczeństwo, a potem się dziwią co się dzieje  na tym świecie :/. Jak mnie to denerwuje.
U nas socjalizacja idzie pełną parą :DPochwalę się wam, że Kiba wreszcie zaczęła ogarniać komendę daj łapę, jeszcze nie do końca, ale wszystko zmierza w dobrym kierunku :D.
Pozdrawiam ;)

1 komentarz:

  1. Fajnie jej w tej obroży :3
    My też słyszymy takie komentarze "nie podchodź do tego psa..." itp. xD Ale nie ma co się przejmować :D Dzisiaj u nas też nieco chłodniej, ale i tak za ciepło :D

    OdpowiedzUsuń